O nas

Firma Sitodruk s.c istnieje od 1989 roku i specjalizuje się świadczeniem usług w zakresie zdobienia odzieży wykorzystując techniki sitodrukowe.

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną dającą możliwość nadruku na odzieży i materiałach tekstylnych. Dysponujemy 7-kolorowym i 6-kolorowym automatem firmy MHM, 4-kolorowym automatem firmy Maag-Schenk i 8-kolorowym owalnym automatem firmy COMEC. Drukujemy na: t-shirtach, swetrach,  odzieży reklamowej, odzieży roboczej, na wykrojach i wyrobach gotowych.

Stosujemy szeroką gamę technik zdobienia odzieży w których wykorzystujemy min. farby wodne i plastizolowe, farby puchnące, brokaty a także folię i dżety. Posiadamy szeroką gamę wzorów nadruków ale jesteśmy również gotowi do projektowania według indywidualnych zamówień klienta. Dzięki połączeniu kilku technik i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości wykonania oraz do terminu realizacji zamówień. Współpracujemy z doświadczonymi plastykami i posiadamy własną przygotowalnię szablonów.


                                                                Wróć do strony głównej

To co nas wyróżnia wśród innych to:

  • Nowoczesny, zautomatyzowany park maszynowy
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Bogaty wybór wzorów
  • Możliwość wykonania wydruków według indywidualnych zamówień klienta
  • Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług
  • Szybki czas realizacji zamówień i atrakcyjne ceny